De Held van Eefde 2014 is bekend.....

13/06/2014
In een bomvolle tent waren donderdagavond 12 juni velen getuige van een fantastisch evenement en een zeer geslaagde avond van De Helden van Eefde. Een avond van en voor de bewoners van Eefde. Na weken van voorbereiding, ondersteund door zangcoach Juliette Dumoreé, was het voor 12 deelnemers dan zo ver
De uitslag is nog nooit zo spannend geweest, de punten lagen voor het eerst dicht bij elkaar. Vakjury en publiek waren het ook niet helemaal eens.
Zhen  and Friends waren overduidelijk de Publieksfavoriet, maar in de loop van de avond zette Naomi daar een eindsprint in en eindigde met de publieksstemmen op een mooie 2e plek vlak achter Zhen and Friends. Deze publieksstem samen met heet oordeel van de vakjury geeft de volgende einduitslag:

 DE HELD VAN EEFDE 2014:  Cynthia 

De tweede plek was voor:   Zhen and Friends

De derde plek  voor:              Loraine en Geert