Aanmelden voor de Helden van Eefde 2017

23/02/2017

Op donderdag 8 juni vindt voor de tiende keer in Eefde het evenement De Helden van Eefde plaats. Het evenement in de regio voor ervaren amateurzangers(sen), maar ook voor onervaren zangers(sen).

Meedoen biedt een prachtige uitdaging: een live optreden met groot orkest (Concordia Eefde) en veel publiek, in een laag drempelige, sfeervolle omgeving en professionele begeleiding. Aanmelden kan t/m 7  maart via e-mail, wietske.vanderhoeve@concordiaeefde.nl

Kandidaten krijgen een professionele fotoshoot en sinds vorig jaar vindt ook broadcasting via internet plaats. Er is professionele begeleiding van zangers en musici door de gedreven dirigent Jos Pijnappels en ervaren zangcoach Juliette Dumoré. De jubileumeditie van De Helden van Eefde belooft weer een enorm festijn te worden!