27 APRIL: Playbackshow en Oranjebal

20/02/2013

19.00 uur          Playbackshow  

locatie: Het Hart

Evenals vorig jaar verzorgen de buurten een optreden in Playbackshow. Het resultaat van de playbackshow telt mee in het totale eindresultaat van de avond- en buurtenspelen.

21.00 uur          Oranjebal m.m.v. partyband Back4More  

 
B4M een semi-professionele coverband die een boeiende liveshow neerzet. Het aanstekelijke enthousiasme werkt altijd weer magnetiserend op het publiek.. De afgelopen jaren heeft B4M haar naamsbekendheid in het covercircuit met tomeloze inzet weten te verwerven.
 
B4M bestaat uit 4 mannelijke musici en op het front 2 zangeressen. Beide zangeressen met verschillend stemgeluid en uitstraling die het publiek met de andere bandleden, die ook leadzang voor hun rekening nemen, moeiteloos weten te bespelen door hun jarenlange ervaring.
 
Barthelijne Lead and backing vocals / percussion
Jean Lead and backing vocals / electronic and acoustic guitar
Jim Lead and backing vocals / bass guitar
Relinde Lead and backing vocals / percussion
Roland Lead and backing vocals / keyboards / acoustic guitar
Willem Drums and percussion


01.30 uur          Einde feestdag